vfx-logo

Profesionálne spracovanie zvuku.

Využite odborné znalosti a skúsenosti v oblasti mixáže zvuku, nahrávania a masteringu, profesionálnym zvukovým inžinierom. Prioritou nášho audio štúdia je postarať sa o čo najdokonalejší zvukový výstup, v závislosti od vašich požiadaviek a štandardných noriem. Kontaktujte nás a my sa postaráme, aby zvuk pre vás bol dokonalý v každom detaile..

Motion grafika

2D a 3D animácie vytvárajú ilúziu pohybu a transformáciu logotypu, produktu či infografiky. Ide o neoddeliteľnú súčasť moderných video prezentácii a reklamných spotov s cieľom upútať a vizuálne podporiť myšlienku už v prvých sekundách.

 • 2D a 3D animovane logotypy
 • Animacie produktu
 • Packshoty
 • Infografika

Vizuálne efekty

Vytvarame do filmovych a video projektov pokrocile vizualne efekty, transformacie prostredia a animacie charakterov. Pridavame do záberov virtualne prostredia svetlo, 3d objekty, particle systemy a celkovu dynamiku zaberov. To vsetko s použitím radu techník, postupov a štýlov.Digitalna kompozicia je sposob skladania kamerovych zaberov a nahradzovania casti obrazu pocitacovou grafikou alebo 3d animovanou scenou tak aby sa vo vysledku zobrazila ako sucast originalu. Pouzivame pokrocile techniky digitalnej kompozicie ako napriklad klucovanie , mattepaintig, camera tracking a 3D projekciu.

 • Ut enim ad minim veniam
 • Duis aute irure dolor in reprehenderit
 • Voluptate velit esse cillum dolore
 • Eu fugiat nulla pariatur.

Color Grading

Farebne korekcie su poslednym a velmi dolezitym bodom pri postprodukcii videa a filmu. Primarnou a sekundarnou upravou hodnout farebnych odtienou, sytosti a jasu urcujeme celkovy charakter,atmosferu a emociu zaberu. Pouzivame profesionalny kolorovaci software DaVinci Resolve ktory umoznuje pokrocily grading pomocou maskovania a motion trackingu.

 • Ut enim ad minim veniam
 • Duis aute irure dolor in reprehenderit
 • Voluptate velit esse cillum dolore
 • Eu fugiat nulla pariatur.
Invalid slider ID or alias.

4K Strihové a TV štúdio

Non-linear strihove pracovisko a TV studio so strihacom, postavane na hardwarovom systeme Blackmagic s moznostou klucovania v realnom case. 10TB diskove pole. Softverove vybavenie GrassValley EDIUS 7,5, Finalcut, Adobe premiere CC, DaVinci resolve, ProTools, Studia diponuju pracovnym 4K a 5K rozlisenim a FULL-HD nahladove monitory.

STRIŽŇA

Každá nahrávka hudby (alebo inej zvukové stopy) je potrebné ´zmixovať´ v dokonalý celok. Mix je jedna z finálnych aktivít úprav zvuku pred samotným masteringom.Non-linear strihove pracovisko a TV studio so strihacom, postavane na hardwarovom systeme Blackmagic s moznostou klucovania v realnom case. 10TB diskove pole. Softverove vybavenie GrassValley EDIUS 7,5, Finalcut, Adobe premiere CC, DaVinci resolve, ProTools, Studia diponuju pracovnym 4K a 5K rozlisenim a FULL-HD nahladove monitory.

GREEN SCREEN ŠTÚDIO

Finalizácia obrazu a zvuku v jeden celok. Fáza technologického procesu a tracking pred lisovaním na médium (CD, DVD, Blu-Ray)

TV ŠTÚDIO

rekonštrukcie záznamov (z vinylov, magnetofónových pásiek atd.. do digitálnej formy (WAV, MP3 atd..)

ENCODING

Komprimácia a konvertovanie formatov, velkosti , bitratu, farebnych a zvukovych hodnot videa podľa požadovaných noriem pre potreby tv vysielania, kin,DVD, BD, webovych stranok, led obrazoviek a inych prezentacnych medii. Sluzba je dostupna aj online cez nas cloud kde mozete video nahrat a nasledne stiahnut skonvertovanu verziu.

KAPELA DEMO PACK

Nahrávka a mastering dema vašej kapely

REKLAMNÝ SPOT PACK

Zvukový design a nahrávka voiceoveru pre vas reklamný spot